Pewny Salon to gwarancja jakości i dobrej ceny.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży fryzjerskiej dokładnie przeanalizowaliśmy strefy pracy fryzjera. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy sklep internetowy z  akcesoriami jednorazowymi niezbędnymi do codziennej pracy w każdym salonie fryzjerskim. 

Stawiamy na rodzime produkty od Polskich producentów, które cechuje sprawdzona jakość, tym samym wspierając narodową gospodarkę.

 

Wiemy jak bardzo wymagający i pracochłonny jest zawód fryzjera, dlatego dbając o komfort Klienta dążymy do tego, aby produkty o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie były powszechnie dostępne w prosty i przejrzysty sposób.

 

  Posiadamy 98% wszystkich zamawianych produktów w magazynie, przez co zapewniona jest bardzo szybka wysyłka. Zamówienia otrzymane przed godziną 11:00 są wysyłane tego samego dnia. Dostawa odbywa się od poniedziałku do piątku, a czas dostawy wynosi maksymalnie 48h.

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, pod numerem telefonu 71/ 313 55 15, e-mail: zamowienia@pewnysalon.pl

Dlaczego warto nas wybrać?

Szybka dostawa

Dostawa odbywa się od poniedziałku do piątku, a czas dostawy wynosi maksymalnie 48h

Bezpieczne płatności

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie transakcje przebiegały bezpiecznie. Żeby jednak wszystko odbyło się bez zbędnych komplikacji, warto również samemu zadbać o bezpieczeństwo podczas robienia zakupów, płatności i innych aktywności w sieci.

 

Szybki kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, pod numerem telefonu

71/ 313 55 15, e-mail: zamowienia@pewnysalon.pl