Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące były jak rodem wyrwane z filmu na pograniczu grozy i fantasy. Powoli przyzwyczajamy się do nowego rytmu życia i obecnie panujących zasad. Wiele z nich pozostanie z nami na długo, a przynajmniej przez bliżej nieokreślony czas…

Zastanawiacie się czy wasz salon jest bezpieczny? A bezpieczny salon, to pewny salon – bez wątpienia! Codziennie otrzymujemy mnóstwo pytań: jak uczynić salon godnym zaufania? 

Jak zadbać o środki ochrony by nie zrujnować biznesu i opinii ? Jak czuć się bezpiecznie w swoim miejscu pracy?Pewny salon, to taki, w którym my czujemy się komfortowo i nasi klienci też. Wtedy praca pali się w rękach, a efekty są oszałamiające.

Czy wystarczy postawić dozownik z płynem dezynfekcyjnym przy wejściu? To dobra praktyka, ale: nie wystarczy. 

U fryzjera mamy bliski kontakt z klientem i wieloma multi dotykowymi nośnikami wirusów oraz drobnoustrojów. Każdorazowe odkażanie miejsca pracy i wszelkich powierzchni, z którymi ma styczność klient po kliencie generuje horrendalne koszty. Jak sobie z tym poradzić? -Uświadamiać-.

Pewny salon utrzymuje standard usług w każdym kryzysie, dlatego też warto wyedukować klienta iż nowe realia zmuszają do reorganizacji budżetu i kalkulacji usług. Nasza rada: wspomnijcie o tym uprzejmie już podczas umawiania wizyty.

Nadal przychodzą do was klienci bez maseczek i rękawiczek z tłumaczeniem  „że pośpiech, że nie w tej torebce, że w samochodzie” itd. ? Nadwyrężacie swój budżet by nie odesłać klienta do domu? Korzystacie z prywatnych zasobów? To nie powinno tak wyglądać. Każdy rezolutny i świadomy konsument powinien liczyć się z faktem iż szeroko rozumiane środki higieny oraz jednorazowe narzędzia ochrony zdrowia i pracy od teraz wliczają się w wizytę.

A co gdyby na początku każdej wizyty klient mógł zakupić jednorazowy i kompletny pakiet ochrony na miejscu? 

Raz jeszcze odpowiadamy na pytanie: jaki powinien być bezpieczny salon?

  • pewny i stabilny finansowo
  • dbający o  bezpieczeństwo pracowników i klientów
  • wyposażony w pakiety sanitarne
  • uświadamiający klientów
  • oferujący rozwiązania z zakresu higieny i ochrony stanowiska pracy
  • świadczący usługi świadomie i zgodnie z panującymi obostrzeniami, zachowując tak zwany ” reżim sanitarny „  nie zapominając przy tym o komforcie klientów 
  • zaufany oraz z pełną świadomością i otwartością edukujący klienta

Kilka prostych trików i nowych udogodnień. Małe zakupy w naszym sklepie – pewnysalon.pl- 

i damy radę! Czy wiecie, że statystycznie podczas pandemii Polacy tęsknili najmocniej za usługami fryzjerskimi? To WY macie MOC.

W naszym sklepie www.pewnysalon.pl oferujemy gotowe rozwiązania, jak pakiety sanitarne, które pomogą stworzyć bezpieczny salon w trosce o klientów. 

Co możemy dodać? Odwiedzajcie nas i korzystajcie z gotowych dóbr i udogodnień, które tworzymy na bazie wieloletnich doświadczeń. Sami je testujemy i używamy. Zaufaj nam, a my pomożemy stworzyć Ci salon: pewny i bezpieczny zarówno dla załogi i klientów oraz zachowujący poczucie komfortu i relaksu, które są równie ważne są podczas usługi fryzjerskiej.